Yrelvielle: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
[[Category:NPCs]] | [[Category:NPCs]] | ||
|} | |} | ||
{| style="border: 2px solid #253237; collapsible" | |||
| <b><small>Level</small></b> || <small>0</small> | |||
|- | |||
| <b><small>Strength</small></b> || <small>0</small> | |||
|- | |||
| <b><small>Endurance</small></b> || <small>0</small> | |||
|- | |||
| <b><small>Coordination</small></b> || <small>0</small> | |||
|- | |||
| <b><small>Quickness</small></b> || <small>0</small> | |||
|- | |||
| <b><small>Focus</small></b> || <small>0</small> | |||
|- | |||
| <b><small>Self</small></b> || <small>0</small> | |||
|- | |||
| <b><small>Health</small></b> || <small>0</small> | |||
|- | |||
| <b><small>Stamina</small></b> || <small>0</small> | |||
|- | |||
| <b><small>Mana</small></b> || <small>0</small> | |||
Revision as of 13:33, 12 August 2022
![]() | |
| Race | Shadow |
| Title | Dark Questions |
| Location | 24.4N 49.0E in Cragstone |
| Level | 0 |
| Strength | 0 |
| Endurance | 0 |
| Coordination | 0 |
| Quickness | 0 |
| Focus | 0 |
| Self | 0 |
| Health | 0 |
| Stamina | 0 |
| Mana | 0 |
